GOOGLE ADWORDS HİZMETİ

nethizmet google adwords

GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI

Google AdWords ile Yeni Müşteriler Kazanın !

E-Dünya'da Kaybolmayın !
AdWords Reklamlarının Yararları Reklamlarınızı ürün ve hizmetlerinizi Google'da arayan kişi ve kuruluşlar görürler. Yalnızca reklamlarınıza tıklayarak sitenize giriş yaptıkları zaman Google Kredinizden küçük bedeller düşer. Günlük- Haftalık - Aylık bütçelerinizi kendiniz ayarlarsınız. Görüntülenme ve tıklanma sayılarınızı ve anlık harcamalarınızı online güncel olarak görürsünüz. Google Adwords Kayıt

Google Arama Reklam Ağı
Google Arama Ağı; reklamlarınızın yapılan aramalara ilişkin görüntüleneceği web sitelerinden oluşan bir reklam ağıdır. Arama Ağı; Google Arama, Alışveriş, Haritalar, Görseller ve Gruplar'ın yanı sıra AOL gibi Arama Ağı iş ortağı sitelerini kapsar. Arama ağında yayınlanan reklamlar hem Google arama sonuçlarında hem de arama ağındaki Arama Ağı İş Ortağı sitelerinde metin reklamları şeklinde gözükür. Reklamlar, Google sayfasının üst, yan ve alt kısımlarındaki sarı bantlarda sponsorlu reklamlar olarak yer alır. Google arama ağını kullanan kullanıcılar, firmanız ile ilgili kelimelerle arama yaptıklarında reklamlarınızı görürler ve reklamlarınız firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgilenen alakalı kullanıcılara gösterilir. Sizin belirlediğiniz bütçeler dâhilinde reklamlarınız yayınlanır ve reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız. Google arama ağında vereceğiniz reklamlar ile doğru müşterilere, doğru zamanda, doğru mesajla ulaşın.

Google Arama Ağı Hedefleme Seçenekleri
Google Arama Ağı Reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı anahtar kelime, yer ve dil hedefleme ve cihaz hedefleme yaparak gösterebilirsiniz. Anahtar kelime hedefleyerek, firmanızın verdiği ürün ve hizmete göre belirlediğiniz anahtar kelimeler ile reklamlarınızı gösterirsiniz. Yer ve dil hedefleyerek müşterilerinize ürün veya hizmetinizi sunmak istediğiniz coğrafi yerleri ve arama motorlarındaki kullanılan dil seçeneği ile ulaşmak istediğiniz kitleyi belirleyerek reklamlarınızı gösterirsiniz. Cihaz hedefleyerek müşterilerinizi, arama yaptıklarında kullandıkları bilgisayarlarından, iPhone'lar ve Android cihazlar gibi tam işlevli tarayıcılara sahip cep telefonlarından veya tabletlerinden yola çıkarak yakalarsınız.

Google Arama Ağı Dönüşümlerini İzlemek
Dönüşüm, reklamlarınızı tıklayan bir müşterinin web sitenizde bir işlemi gerçekleştirmesidir. Dönüşümler; Arama ağı reklamlarınızı gören kullanıcıların reklamlarınızı tıklayıp dönüşüm gerçekleştirdiği ve reklamlarınızı görüp daha sonrasında işlem gerçekleştirip dönüşüm sağladığı kullanıcılar olmak üzere iki şekilde gerçekleşir. Dönüşüm Raporları ile de reklamlarınızın tüketiciler üzerindeki genel etkisini ölçmüş, gerçek yatırım getirisini anlamış, Arama Ağındaki en iyi performans gösteren reklamları belirlemiş ve buna göre hedef ve stratejilerinizi optimize etmiş olursunuz.

Google Arama Ağı Reklamları Optimizasyonu
Google Dönüşüm Optimize Edici ile Google reklamlarınızı bütçeniz dâhilinde en fazla dönüşümü alacak şekilde optimizasyonu yapılır. Dönüşüm Optimize Edici ile geçmişteki verileriniz kullanılarak reklamlarınızın dönüşüm elde etme olasılığının yüksek olduğu durumlarda daha sık, dönüşüm olasılığının daha düşük olduğu durumlarda ise daha az gösterilmesini sağlar. Bunun için yapılması gereken şey hedef edinme başı maliyetinizi yani bir dönüşüm için ödemek istediğiniz ortalama tutarı bize bildirmektir. Dönüşüm Optimize Edici ile hangi tıklamaların firmanız için daha değerli olduğunu anlar ve edinme başı maliyetinizi de buna bağlı olarak belirleyebilirsiniz. Daha fazla dönüşüm sağlanarak yatırım getiriniz arttırılır ve daha fazla müşteriye ulaşmanız sağlanır.

Google Sunumlar
* Yönettiğimiz Google Adwords kampanyaları için harcama bütçesine göre %10 ile %25 arası hizmet bedeli alınmaktadır. Tüm reklam sunumlarımızı buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Google Sertifikasının Önemi
1- Google Reklamlarınız bu konuda Google tarafından konulan tüm koşulları gerçekleştiren uzman Google Sertifikalı iş ortağı Nethizmet tarafından hazırlanır ve yönetilir.
2- Google Adwords reklamlarınızın kuruluş işlemleri Google yüksek kriterlerine uygun optimizasyonlu olarak yapılır.
3- Google Reklamlarınızın tıklama başı maliyetleri, günlük, haftalık ve aylık bütçeleri çok ekonomik rakamlara düşer.
4- Google Reklamlarından sağlayacağınız yeni müşteri sayınız ve gelirleriniz çok artar.
5- Google Adwords Reklamlarınızın performansları yükselir.
6- Faturalarınız Google sertifikalı Nethizmet firması tarafından size kesilir.
7- Tüm yönetim ve raporlama işlemleriniz Nethizmet tarafından yapılır ve tarafınızdan online olarak izlenir.
8- Google Sertifikalı Uzman ekip Nethizmet ile çalışmanın güven ve kazançlarına sahip olursunuz.