WEB TASARIM HİZMETLERİ

web design

1- Web sitesinin Google arama motorunda aramalarda ilk sayfalarda yer alması hazırlanacak web sitesinin Google uyumlu olması ile ve SEO çalışmasının mutlaka yapılması ile sağlanmalıdır.

2- Web tasarımı konusu da çok önemlidir. Hem firmanın kurumsal yapısını hem de ürün ve hizmetlerini çok iyi ifade edebilmelidir. Bu çerçevede web tasarımı içerik, görseller ve renkler açısından firmanın beklentilerine cevap verebilmeli ve ayrıca arama motorları ve özellikle de Google kriterlerine uygun olarak Google kalite skorunu yükseltici yönde olmalıdır.

3- Nethizmet bu konuda çok önemli bir çalışmaya imza atmış ve Türkiye'nin kendi alanında ilk olan web şablonları sitesini tüm ihtiyaç sahiplerinin kullanımına açmıştır. 2002 yılından bugüne faal olan ve hizmet veren webdew sitesinde 8000'in üzerinde web şablonu - web template'i yer almaktadır. Yüzlerce kategori ile sunulan binlerce web şablonu içinden seçilecek tasarım Nethizmet grafik, tasarım ve yazılım ekibi tarafından en son web sitesi trendlerine uygun, Google uyumlu ve yönetim panelli olarak firmaların isteklerine tamamen uygun olarak hazırlanmaktadır.